dans sportiv

Concursuri internationale

WDSF Maribor Open – Slovenia – 2 – 4 decembrie 2016

OBL 3D Junior I
Motroasa Vlad Alexandru – Motroasa Andreea Maria – Locul II
Dinu Marian Gabriel – Cazan Romina Alexandra – Locul VII
OBS 3D Junior I
Motroasa Vlad Alexandru – Motroasa Andreea Maria – Locul V
Dinu Marian Gabriel – Cazan Romina Alexandra – Locul VI
OBL 3D Junior II
Dinu Marian Gabriel – Cazan Romina Alexandra – Locul V
Cretu Lucian Catalin – Stoican Andreea Rikarda – Locul VI
OBS 3D Junior II
Cretu Lucian Catalin – Stoican Andreea Rikarda – Locul IV
OBL 5D Junior I
Motroasa Vlad Alexandru – Motroasa Andreea Maria – Locul V
Dinu Marian Gabriel – Cazan Romina Alexandra – Locul VIII
OBS 5D Junior I
Motroasa Vlad Alexandru – Motroasa Andreea Maria – Locul IV
OBL 5D Junior II
Cretu Lucian Catalin – Stoican Andreea Rikarda – Locul IV

Plovdiv Open – Bulgaria – 9 aprilie 2016

Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – OBLAT – Junior I – Locul I
Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – OBST – Junior I – Locul II

Russe Open – Bulgaria – 21-22 noiembrie 2015

Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – OBLAT – Junior I – Locul I

Hebar Cup – Bulgaria – 16-17 mai 2015

Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – OBLAT – Junior I – Locul II
Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – OBST – Junior I – Locul II

Sarajevo Dance Frienship – 1-2 mai 2015

Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – OBLAT 5 – Junior I – Locul I
Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – OBST 5 – Junior I – Locul I
Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – OBST 4 – Junior I – Locul I
Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – OBLAT 3 – Junior I – Locul I
Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – OBST 3 – Junior I – Locul I

WDSF World Open Maribor – Slovenia – 5-7 decembrie 2014

Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – OBLAT – Juvenile I + II – Locul II
Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – OBST – Juvenile I + II – Locul VI
WDSF Skopje Open – Macedonia – 08 noiembrie 2014

Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – Open Basic LAT 3D – Juvenile II- Locul I
Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – Open LAT – Juvenile II – Locul IV
Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – Open Basic ST 3D – Juvenile II- Locul II
Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – Open ST – Juvenile II – Locul V
Stoican Rikarda – Cretu Lucian – Open LAT – Junior I – Locul IV
Stoican Rikarda – Cretu Lucian – Open ST – Junior I – Locul V

WDSF Diana Cup– Yambol Bulgaria – 01-02 noiembrie 2014

Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – Open ST – Juvenile II- Locul IV
Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – Open LAT – Juvenile II – Locul IV

Kavala Open – Grecia – iunie 2014

Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – Open LAT – Juvenile I + II – Locul I
Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – Open ST – Juvenile I + II – Locul V

WDSF Olymp Cup Moscow – Rusia – 18 aprilie 2014

Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – Clasa E – Juvenile I + II – Locul II

WDSF Greek Open – Grecia – 12 aprilie 2014

Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – Open ST – Juvenile I + II – Locul V
Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – Open LAT – Juvenile I + II – Locul II

WDSF Open – Skopje 2012

Formatii
Cheerleaders – categoria Juvenille 5 – 9 ani – Locul I
Cheerleaders – categoria Junior I 10 – 13 ani – Locul I
Dance Show – categoria Junior I 10 – 13 ani – Locul I

Perechi
Simona Popescu si Dominic Dumitru au ocupat locul IV la Open Basic Latino 3 dansuri Junior II

“Mississauga Open” – Championschip of Canada 2005

1. Askaruv Vaiman Gary – Beloia Madalina – Locul I Campioni Nationali Latino Junior

 

“POL CAN 2006” – Championschip of Canada 2006

1. Askaruv Vaiman Gary – Beloia Madalina – Locul I Campioni Nationali Latino Junior

 

“The 2nd Annual Maple Leaf Classic- Dancesport Pre-Championship,” Canada

1. Askaruv Vaiman Gary – Beloia Madalina – Locul II Open Latino Junior

 

“Ontario Open Junior Pre-Championship Latin” – Canada

1. Askaruv Vaiman Gary – Beloia Madalina – Locul IV Open Latino Junior

 

“Ontario Closed Championships” – Canada

1. Askaruv Vaiman Gary – Beloia Madalina – Locul III Open Latino Junior

 

“Dance Club Blue Silver” – Canada

1. Askaruv Vaiman Gary – Beloia Madalina – Locul II Open Latino Junior

 

“International Dancesport Championships – Crystal Leaf” – Canada

1. Askaruv Vaiman Gary – Beloia Madalina – Locul II Open Latino Junior

 

“Dance Sport for Charities” – Canada

1. Askaruv Vaiman Gary – Beloia Madalina – Locul II Open Latino Junior

 

“Sliven Open” – Bulgaria 2006 – 2009

1. Oprea Teodor – Bercea Daiana – Locul III Junior I + II Open Basic Standard

– Locul III Junior I Open Latino

– Locul IV Junior I Open Basic Standard

2. Putaru Alexandru – Constantinescu Anca – Locul VI Open Standard Junior I + II

3. Frusina Sebastian – Lascu Anda – Locul III Basic Open Standard Junior I + II

– Locul VI Open Latino Junior I

– Locul I Open Latino Juvenille

– Locul V Open Standard Juvenille

– Locul VI Open Standard Junior II

– Locul Open Standard Junior II

– Locul III Basic Open Latino Junior I + II

4. Leonte Andrei – Dumitrache Alexandra – Locul II Open Basic over 16 Standard

– Locul IV Open Basic over 16 Latino

 

“Yeditepe Cup – Istanbul” Turcia 2009

1.Oprea Teodor – Bercea Daiana – locul III Open LAT Junior II

– locul Open Basic LAT Youth & Adult

2. Putaru Alexandu – Constantinescu Anca – Locul II Open Basic LAT Youth & Adult

– Locul VI Open LAT Youth

3. Iancu Andrei – Tataru Nancy – Locul III Open LAT Youth

– Locul V Open LAT Amator

 

“IDSF Open Skopje”-Macedonia 2006 – 2009

1. Putaru Alexandru – Constantinescu Anca – Locul VII Junior II Open Latino

– Locul V Junior II Open Latino

2. Oprea Teodor – Bercea Daiana – Locul III Open Latino Junior I

– Locul IV Open Standard Junior I

3. Frusina Sebastian – Lascu Anda – Locul III Open Standard Juvenille

– Locul VI – Open Standard Junior I

– Locul II – Open Latino Juvenille

4. Iosif Cristian – Dumitru Flavia – Locul I Open Basic Latino Juvenille II

– Locul I Open Basic Standard Juvenille II

5. Toma Iulian – Constantinescu Anca – Locul V Open Basic Latino Juvenille II

6. Putaru Alexandru – Calomfirescu Timeea – Locul II Open Basic Latino Junior II

7. Iancu Andrei – Zaharia Ioana – Locul II Open Basic Latino Junior I

– Locul III Open Basic Standard Junior I

 

“IDSF International Open Maribor” Slovenia 2006 – 2009

1. Oprea Teodor – Bercea Daiana – Locul III Open Basic Standard 3 D Junior I

– Locul IV Open Basic Latino Junior II

– Locul IV Open Basic Latino Junior I

– Locul IV Open Basic Latino Junior I

2. Frusina Sebastian – Lascu Anda – Locul IV Open Basic Standard 3 D Juvenille I

– Locul V Open Basic Latino 3 D Juvenille I

3. Petre Adrian – Bultean Ana Maria – Locul II Open Basic Latino

– Locul II Open Basic Standard

4. Stanescu Paul – Constantinescu Anca – Locul III Open Basic Standard 5 D Junior I

– Locul V Open Basic Standard 3 D Junior I

– Locul IV Open Basic Latino 3 D Junior II

5. Petrea Adrian – Barbulescu Diana – Locul II Basic Open Latino 3D Junior II

– Locul VI Basic Open Standard Junior II

– Locul V Basic Open Standard Junior II

– Locul VII Basic Open Latino 5 D Junior II

6. Bercea Alin – Stoica Andreea – Locul II Open Basic Standard 3 D Juvenille II

– Locul VII Open Basic Latino 3 D Juvenille II

7. Geanta Eduard – Garbea Diana – Locul VI Open Basic Standard 3 Juvenille II D

– Locul VI Open Basic Latino – 3 D Juvenille II

8. Sandu Simona – Sandu Daniel – Locul VI Open Basic Standard Youth

– Locul II Open Basic Latino Youth

9. Ionita Vlad – Bultean Crina – Locul IV Open Basic Standard Junior I

– Locul III Open Basic Latino Junior I

10. Putaru Alexandru – Costinescu Iulia – Locul IV Open Basic Latino Junior I

– Locul VI Open Basic Standard Junior I

11. Geanta Eduard – Arsenie Denisa – Locul V Open Basic Standard 3D Juvenille II

– Locul V Open Basic Latino 3D Juvenille II

12. Iancu Andrei – Bultean Ana Maria – Locul IV Open Basic Standard 3 D Junior I

– Locul V Open Basic Standard 5 D Junior I

– Locul II Open Basic Latino Junior I

– Locul V Open Latino Junior I

13. Anin Bogdan – Bultean Crina – Locul II Open Basic Standard 3 D Junior I

– Locul III Open Basic Latino 3 D Junior I

– Locul VI Open Basic Standard Junior I

– Locul VI Open Basic Latino Junior I

14. Raduta George – Bercea Daiana – Locul VI Open Basic Standard 3 D Junior I

– Locul VI Open Basic Latino 3 D Junior I

15. Putaru Alexandru – Calomfirescu Timeea – Locul III Open Basic Standard 3 D Junior II

– Locul III Open Basic Latino 3 D Junior II

– Locul VI Open Basic Standard Junior II

16. Sandu Daniel – Sandu Simona – Locul VI Open Basic Standard Youth

– Locul II Open Basic Latino Youth

 

“Ruse Open” Bulgaria

1.Oprea Teodor – Bercea Daiana – Locul IV Open Basic Standard Junior I

– Locul VII Open Basic Standard Junior I

– Locul Open Basic Latino Junior I

2. Putaru Alexandru – Constantinescu Anca – Locul Open Basic Latino Junior I + II

3. Frusina Sebastian – Lascu Anda – Locul V Basic Open Latino Junior I

– Locul VI Open Latino Junior I

“Sofia Open” – Bulgaria

1. Putaru Alexandru – Constantinescu Anca – Locul VIII Junior II Open Latino

“Bourgas Open” – Bulgaria

1. Frusina Sebastian – Lascu Anda – Locul V – Basic Open Latino Juvenille II

– Locul VI – Open Latino Juvenille

– Locul VI – Open Standard Juvenille

2. Iosif Cristian – Dumitru Flavia – Locul III – Open Latino Juvenille

– Locul III – Open Standard Juvenille

 

“Bulgarian Grand Prix Plovdiv” Bulgaria

1. Putaru Alexandru – Constantinescu Anca – Locul IV Open Basic Standard Junior II

2. Leonte Andrei – Dumitrache Alexandra – Locul II Open Basic over 16 Standard

– Locul VI Open Basic over 16 Latino

3. Anin Bogdan – Bultean Crina – Locul II Open Basic Latino Junior I + II

4. Iancu Andrei – Bultean Ana Maria – Locul IV Open Basic Latino Junior I + II

– Locul VI Open Standard Junior I + II

5. Iosif Cristian – Micu Elena – Locul VI Open Basic Latino Junior I + II

6. Petrea Adrian – Barbulescu Diana – Locul III Basic Open Standard over 16

 

“IDSF International Zagreb” – SLOVENIA

1. Anin Bogdan – Iordan Diana – Locul V Open Basic Standard Junior I

– Locul I Open Basic Latino Junior I

“IDSF International Bratislava” – Slovacia

1. Anin Bogdan – Iordan Diana – Locul V D Latino Junior I

– Locul VI IDSF Open Latino Junior I

“Acropolis Cup – International Open Latino Youth” – Atena – Grecia

Loc 1 – Anca Constantinescu si Alexandru Putaru

International Open Latino Amator

Loc 5 – Anca Constantinescu si Alexandru Putaru

Citeste tot articolul

Stiri

Citeste tot articolul

Concursuri nationale

„Cupa Valcea” 28 octombrie 2017
Rikarda Stoican – Lucian Cretu – Locul IV

„Bella Dance Festival” 21 octombrie 2017
Dans Modern – Formatii – Locul I

Black See Dance Star – 17 iunie 2017

Dans Modern – Formatii – Locul I

Bella Dance Festival 21 mai 2017

Dans Modern – Formatii – Locul I
Fantezie Coregrafica – Formatii – Locul II

Cupa Del Mar – Constanta – 10 iunie 2017

Popescu Simona – Anin Adrian – D LAT 16 – 34 ani – Locul VI

Cupa Dansul Florilor – Pitesti – 13 mai 2017

Stoican Rikarda – Cretu Lucian – D 14 – 15 ani – Locul VI

Cupa Magic Dance – Bucuresti – 1 aprilie 2017

Popescu Simona – Anin Adrian – D ST 16 – 34 ani – Locul IV
Popescu Simona – Anin Adrian – D LAT 16 – 34 ani – Locul II
Popescu Simona – Anin Adrian – OB LAT 16 – 34 ani – Locul III
Stoican Rikarda – Cretu Lucian – D 14 – 15 ani – Locul VII

Cupa Style Dance – Braila – 26 martie 2017

Popescu Simona – Anin Adrian – OB ST 16 – 34 ani – Locul VII
Popescu Simona – Anin Adrian – D 16 – 34 ani – Locul III
Popescu Simona – Anin Adrian – OB LAT 16 – 34 ani – Locul IV
Stoican Rikarda – Cretu Lucian – D 14 – 15 ani – Locul IV

Cupa Hobby Dance – Voluntari – 19 noiembrie 2016

Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – OL 12 – 13 ani – Locul III

Cupa Style Dance – Braila – 15 octombrie 2016

Stoican Rikarda – Cretu Lucian – D 14 – 15 ani – Locul III

Cupa Valcea – Rm. Valcea – 8 octombrie 2016

Popescu Simona – Anin Adrian – OB LAT 16 – 34 ani – Locul VI
Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – OBL 12 – 13 ani – Locul VI
Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – OBS 12 – 13 ani – Locul III

Cupa Bella Romania – Bucuresti – 18 iunie 2016

Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – OL 12 – 15 ani – Locul III
Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – OBL 12 – 13 ani – Locul VI
Popescu Simona – Anin Adrian – OB ST 16 – 34 ani – Locul III
Popescu Simona – Anin Adrian – OB LAT 16 – 34 ani – Locul VII
Stoican Rikarda – Cretu Lucian – OBS 14 – 15 ani – Locul V
Stoican Rikarda – Cretu Lucian – OBL 14 – 15 ani – Locul III

Cupa Del Mar – Constanta – 28 mai 2016

Stoican Rikarda – Cretu Lucian – D 14 – 15 ani – Locul II

WDSF Dance Masters – Bucuresti – 01 aprilie 2016

Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – OBL 12 – 13 ani – Locul VI

Cupa Style Dance – Braila – 27 martie 2016

Popescu Simona – Anin Adrian – D 16 – 34 ani – Locul VI
Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – OBL 12 – 15 ani – Locul VI
Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – OL 12 – 15 ani – Locul III
Cazan Romina – Dinu Gabriel – H 12 – 15 ani – Locul V

Cupa Bonito – Bucuresti – 26 martie 2016

Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – OBL 12 – 13 ani – Locul V
Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – OL 12 – 15 ani – Locul III

Cupa Sportul Studentesc, Camp. Nat. U21 si C.N. Studentesc – 19 martie 2016

Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – OL 12 – 13 ani – Locul VI

Excelence Dance Cup – Bucuresti – 13 martie 2016

Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – OBS 12 – 13 ani – Locul VI

Campionatul National pe Sectiuni – Bucuresti – 4 martie 2016

Balaceanu Nicolle – Radu Valentin – H 12 – 15 ani – Locul VI

Cupa Dance Fest – Bucuresti – 28 februarie 2016

Popescu Simona – Anin Adrian – D ST 16– 34 ani – Locul VII
Stoican Rikarda – Cretu Lucian – E 12 – 15 ani – Locul II
Balaceanu Nicolle – Radu Valentin – H 12 – 15 ani – Locul VIl

Bucharest Grand Ball – Bucuresti – 12 decembrie 2015

Stoican Rikarda – Cretu Lucian – E 12 – 15 ani – Locul IV

Cupa Hobby Dance – Voluntari – 21 noiembrie 2015

Stoican Rikarda – Cretu Lucian – E 12 – 13 ani – Locul III
Popescu Simona – Anin Adrian – D 14 – 15 ani – Locul V

Cupa Topoloveni – Topoloveni – 14 noiembrie 2015

Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – OBL 12 – 15 ani – Locul IV
Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – OBS 12 – 15 ani – Locul VI
Popescu Simona – Anin Adrian – D 14 – 15 ani – Locul III
Stoican Rikarda – Cretu Lucian – E 12 – 15 ani – Locul III
Balaceanu Nicolle – Radu Valentin – H 10 – 11 ani – Locul VII
Cazan Romina – Dinu Gabriel – H 12 – 15 ani – Locul IV

Cupa Phoenix – Bucuresti – 24 octombrie 2015

Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – OBL 12 – 15 ani – Locul VII
Cazan Romina – Dinu Gabriel – H 12 – 15 ani – Locul IV

Cupa Davidans – Bucuresti – 17 octombrie 2015

Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – OBL 12 – 13 ani – Locul III
Stoican Rikarda – Cretu Lucian – E 12 – 15 ani – Locul II
Balaceanu Nicolle – Radu Valentin – H 10 – 11 ani – Locul VI

Cupa Violet – Bucuresti – 10 octombrie 2015

Stoican Rikarda – Cretu Lucian – E 12 – 13 ani – Locul V

Cupa Oltenia – Craiova – 4 octombrie 2015

Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – OBL 12 – 15 ani – Locul II
Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – OBS 12 – 15 ani – Locul III
Popescu Simona – Anin Adrian – E 14 – 15 ani – Locul I
Stoican Rikarda – Cretu Lucian – E 12 – 15 ani – Locul VI
Stoican Rikarda – Cretu Lucian – OBL 12 – 15 ani – Locul VI
Cazan Romina – Dinu Gabriel – H 12 – 15 ani – Locul IV
Balaceanu Nicolle – Radu Valentin – H 10 – 11 ani – Locul VI

Cupa Valcea – Rm. Valcea – 3 octombrie 2015

Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – OBL 12 – 13 ani – Locul III
Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – OBS 12 – 13 ani – Locul VI
Popescu Simona – Anin Adrian – E 14 – 15 ani – Locul I
Stoican Rikarda – Cretu Lucian – E 12 – 13 ani – Locul I

Cupa Quick Silver – Bucuresti – 20 septembrie 2015

Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – D 12 – 15 ani – Locul III
Cazan Romina – Dinu Gabriel – H 12 – 15 ani – Locul IV

Cupa Contesina – Bucuresti – 12 septembrie 2015

Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – D 12 – 13 ani – Locul II
Popescu Simona – Anin Adrian – E 14 – 15 ani – Locul IV

Cupa Bella Romania si Campionatul National de Show – Bucuresti – 13 iunie 2015

Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – OBL 12 – 15 ani – Locul VI
Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – D 12 – 13 ani – Locul VI
Popescu Simona – Anin Adrian – E 14 – 15 ani – Locul V

Cupa Katamis – Craiova – 7 iunie 2015

Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – OBL 12 – 15 ani – Locul III
Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – D 12 – 15 ani – Locul IV
Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – OBS 12 – 15 ani – Locul II

Bucharest Dance Festival – Bucuresti – 21 februarie 2015

Popescu Simona – Anin Adrian – E 14 – 15 ani – Locul VI
Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – D 12 – 13 ani – Locul V

Cupa Argesis – Pitesti – 14 februarie 2015

Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – OBL 12 – 15 ani – Locul V
Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – OBS 12 – 15 ani – Locul VI

Cupa Hobby Dance – Voluntari – 23 noiembrie 2014

Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – Clasa D – 6-11 ani – Locul VI
Rusoiu Alegria – Radulescu Roberta – Deb. Cha – 8 – 9 ani – Locul V
Banica Larisa – Dinu Gabriel – Deb. 2 D 10 – 11 ani – Locul I
Banica Larisa – Dinu Gabriel – Deb. Cha 10 – 11 ani – Locul II
Banica Larisa – Dinu Gabriel – Deb. Cha 10 – 11 ani – Locul V

Cupa Phoenix – Bucuresti – 25 octombrie 2014

Banica Larisa – Dinu Gabriel – Deb. Cha 10 – 11 ani – Locul I
Balaceanu Nicolle – Radu Valentin – Deb. Cha 10 – 11 ani – Locul II
Balaceanu Nicolle – Radu Valentin – Deb. 3 D 10 – 11 ani – Locul II
Banica Larisa – Dinu Gabriel – Deb. 3 D 10 – 11 ani – Locul IV

Cupa Davidans – Bucuresti – 18-19 octombrie 2014

Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – Clasa D 6 – 11 ani – Locul VI
Balaceanu Nicolle – Radu Valentin – Precomp. 3D 10 – 11 ani – Locul III
Marin Olga – Mirea Cristian – Precomp. 3D 10 – 11 ani – Locul V
Banica Larisa – Dinu Gabriel – Precomp. 3D 10 – 11 ani – Locul VI
Banica Larisa – Dinu Gabriel – Deb. Cha 10 – 11 ani – Locul I
Banica Larisa – Dinu Gabriel– Deb. 2 D 10 – 11 ani – Locul I
Banica Larisa – Dinu Gabriel – Deb. Vals 10 – 11 ani – Locul I
Popescu Dnisa – Motroasa Cosmin – Deb. 2 D 8 – 9 ani – Locul V
Popescu Dnisa – Motroasa Cosmin – Deb. Cha 8 – 9 ani – Locul V
Popescu Dnisa – Motroasa Cosmin – Deb. Vals 8 – 9 ani – Locul VIII
Minea Andreea – Fete solo 3D (W,Cha,S) – Locul VII

Cupa Patricia Dance – Craiova – 04 octombrie 2014

Popescu Simona – Anin Adrian – Clasa E 12 – 15 ani – Locul VII
Balaceanu Nicolle – Radu Valentin – Precomp. 2D 10 – 11 ani – Locul II
Balaceanu Nicolle – Radu Valentin – Precomp. Cha 10 – 11 ani – Locul I
Balaceanu Nicolle – Radu Valentin – Deb. Cha 10 – 11 ani – Locul II
Balaceanu Nicolle – Radu Valentin – Deb. 2 D 10 – 11 ani – Locul II

Cupa Quicksilver – Bucuresti – 28 septembrie 2014

Banica Larisa – Dinu Gabriel – Precomp. 2D 10 – 11 ani – Locul II
Rusoiu Alegria Fete solo Cha 10 – 11 ani – Locul VII
Rusoiu Alegria Fete solo Vals 10 – 11 ani – Locul V

Cupa Valcea – Rm. Valcea – 27 septembrie 2014

Stoican Rikarda – Cretu Lucian – Clasa E 12 – 13 ani – Locul IV
Marin Olga – Mirea Cristian – Precomp. 2D 10 – 11 ani – Locul I
Balaceanu Nicolle – Radu Valentin – Precomp. 2D 10 – 11 ani – Locul I
Balaceanu Nicolle – Radu Valentin – Precomp. Cha 10 – 11 ani – Locul I
Marin Olga – Mirea Cristian – Precomp. Cha 10 – 11 ani – Locul III
Balaceanu Nicolle – Radu Valentin – Deb. Cha 10 – 11 ani – Locul I
Marin Olga – Mirea Cristian – Deb. Cha 10 – 11 ani – Locul III
Balaceanu Nicolle – Radu Valentin – Deb. 2 D 10 – 11 ani – Locul II
Marin Olga – Mirea Cristian – Deb. 2 D 10 – 11 ani – Locul IV

Cupa Contessina – Bucuresti – 14 septembrie 2014

Marin Olga – Mirea Cristian – Precomp. Cha 10 – 11 ani – Locul IV
Banica Larisa – Dinu Gabriel – Precomp. 2D 10 – 11 ani – Locul V
Marin Olga – Mirea Cristian – Precomp. 2D 10 – 11 ani – Locul VI
Balaceanu Nicolle – Radu Valentin – Precomp. 2D 10 – 11 ani – Locul VII

Cupa CALLATIS – Mangalia – 6 septembrie 2014

Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – Clasa D 6 – 11 ani – Locul III
Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – OB Lat 6 – 11 ani – Locul V
Popescu Simona – Anin Adrian – Clasa E 12 – 15 ani – Locul VI
Stoican Rikarda – Cretu Lucian – Clasa E 12 – 15 ani – Locul V

“Cupa Bucuresti – Dance Impact 18-19 februarie 2012”

Clasa E 6-9 ani locul 5
Denisa Fasie – Andrei Stancu

Cha-cha fete solo 4-7 ani
Locul 1 Andreea motroasa
Locul 2 Daria Manolache
Locul 3 Denisa Popescu
Locul 5 Bianca Chereliuc

Cha -cha fete solo 8-9 ani
Locul 1 Romina Cazan

Cha-cha fete solo 10-11 ani
Locul IV Alexandra Tanase

Cha-cha fete solo 12-15 ani
Locul 1 Denisa Ilas

Vals fete solo 4-7 ani
Locul 1 Andreea Motroasa
Locul 3 Denisa Popescu

Vals fete solo 10-11 ani
Locul 4 Alexandra Tanase

Vals fete solo 12-15 ani
Locul 3 Denisa Ilas

Perechi cha-cha
4-7 ani
Locul 4 Daria Manolache – Catalin Cretu
Locul 5 Denisa Popescu – Catalin Voicu
Locul 6 Bianca Chereliuc – Toma Tanase
12-15 ani
Locul 5 Alexandra Tanase – Valentin Bitanescu
Locul 6 Denisa Ilas – Adrian Anin

Perechi vals
4-7 ani
Locul 2 Andreea Motroasa – Vlad Motroasa
12-15 ani
Locul 5 Alexandra Tanase – Valentin Bitanescu
Locul 6 Denisa Ilas – Adrian Anin

“Style dance – Editia 3 – Braila – 4 – 5 iunie 2011”

Formatiile Clubului Dance Impact au ocupat urmatoarele locuri:

sectiunea fantezie coregrafica locul 1

sectiunea majorete locul 1

sectiunea dans sportiv standard locul 2

La precometitional pereche 3 dansuri:

Perechea Fasie Denisa, Stancu Andrei a ocupat locul 1

La neoficial Cha-Cha:

Perechea Fasie Denisa, Stancu Andrei a ocupat locul 4

La vals lent:

Perechea Fasie Denisa, Stancu Andrei a ocupat locul 5

La fete solo Cha-Cha:

Perechea Fasie Denisa a ocupat locul 4

 

Cupa Valcea editia a X-a

Perechea Daiana Bercea si Bogdan Anin a ocupat locul VI in finala de Open Latino categoria de varsta 19-35 ani.


Cupa Bucuresti 2010

Anca Constantinescu si Alexandru Putaru au ocupat locul 2 la Open Latino clasa A (categorie de varsta 16-18 ani)

Daiana Bercea si Bogdan Anin a obtinut locul 6.

concursul nostru din 28 februarie ca Perechea mixta Claudia Zaharescu si Vlad Chirila a obtinut in finala de Open Basic Standard locul VII

Anda Lascu si Andrei Lorin au obtinut locul IV in finala Open Standard 14-15 ani

 

“Cupa Municipiului Bucuresti – Oriflame”

“Cupa Bucuresti Oriflame – Marriott”

“IDSF ROMANIAN OPEN”

 

1. Putaru Alexandu – Constantinescu Anca – Locul I Open Basic Latino Youth

– Locul III Open Latino Youth

– Locul III Open Basic Latino Over 16

– Locul III Open Basic Latino Junior I + II

– Locul III Open Basic Latino Junior II

2. Oprea Teodor – Bercea Daiana – Locul VII Open Basic Latino Junior II

– Locul V Open Basic Latino Junior I

– Locul V Open Basic Latino Junior II

– Locul VII Open Basic Latino Junior I + II

3. Frusina Sebastian – Lascu Anda – Locul I Open Basic Latino Junior I

– Locul II Open Latino Junior I

– Locul III Open Basic Latino Junior I

– Locul IV Open Basic Latino Junior I

4. Bires Andrei – Arsenie Denisa – Locul I clasa D Junior I

– Locul I clasa D Junior I + II

– Locul Open Basic Standard Junior I

– Locul V clasa D Junior I

– Locul VI Open Basic Latino Junior I

5. Anin Bogdan – Bultean Crina – Locul III – Open Basic Junior Latino II

6. Iancu Andrei – Bultean Ana Maria – Locul V – Open Basic Latino Junior II

– Locul II – Open Basic Standard Junior II

– Locul VI – Open IDSF Standard Junior II

– Locul VI – Open IDSF Latino Junior II

7. Putaru Alexandru – Zaharescu Claudia – Locul VI – clasa D Junior II

8. Putaru Alexandru – Calomfirescu Timeea – Locul I E Junior II

– Locul III E Junior II

– Locul VII – clasa D Over 16

– Locul III Open Basic Latino Junior II

– Locul VI Open Basic Standard Junior II

9. Iancu Andrei – Tataru Nancy – Locul II Open Latino Youth

10. Petrea Adrian – Acatrinei Mirela – Locul VI – E Junior II

– Locul III – E Junior II

– Locul V – Open Basic Latino Junior II

11. Croiala Cristian – Barbulescu Diana – Locul V – Open Basic Latino Junior II

12. Muntianu George Iulian – Coman Irina – Locul VII Open Basic Latino Over 16

13. Petre Adrian – Bultean Ana Maria – Locul VI E Junior I

– Locul V D Junior I

14. Toma Iulian – Constantinescu Anca – Locul II E Juvenille II

15. Rusticeanu Lucian – Dumitrache Alexandra – Locul II – clasa D Adult

– Locul – clasa E Over 16

16. Toma Iulian – Ion Roxana – Locul II E Juvenille II

17. Anin Bogdan – Iordan Diana – Locul V D Junior I

– Locul VI D Junior I

– Locul IV Open Basic Latino Junior I

– Locul VI Open Basic Latino Junior I + II

18. Leonte Andrei – Dumitrache Alexandra – Locul II D Over 16

19. Iosif Cristian – Dumitru Flavia – Locul VI Open Basic Latino Junior I

– Locul III Open Basic Latino Juvenille II

– Locul VI D Juvenille II

20. Cioba Alexandru – Cuciureanu Ioana – IV H Over 16

21. Iancu Andrei – Zaharia Ioana – Locul VI Open Basic Latino Junior I + II

– Locul VI Open Latino Junior I

– Locul II Open Basic Latino Junior I

– Locul III D Junior I

– Locul I D Junior I

– Locul I Open Basic Latino Junior I

– Locul IV Open Latino Junior I

– Locul IV Open Basic Latino Junior I

– Locul VI Open Latino Junior I

– Locul VI Open Basic Latino Junior I

– Locul VI Open Basic Standard Junior I

– Locul VI Open Standard Junior I

– Locul IV E Junior I

– Locul VII H Juvenille I + II

– Locul VII E Junior I + II

22. Stanescu Paul – Bultean Ana Maria – Locul II D Junior I

23. Motataianu Catalin – Motataianu Camelia – Locul VI Open Standard Over 16

– Locul Open Latino Over 16

– Locul IV E Over 16

24. Cruceru Gabriel – Bortea Andreea – Locul Open Latino Juvenille I + II

– Locul III E Juvenille I + II

25. Marin Alexandru – Beloia Madalina – Locul IV H Juvenille I + II

26. Sandu Daniel – Beloia Madalina – Locul IV D Junior I

– Locul VI Open Latino Junior I + II

 

“Cupa Municipiului Bucuresti Oriflame”

Anca Constantinescu si Alexandru Putaru a castigat locul I la Open Latino B 16-18 ani

 

“Cupa Phoenix”

Anca Constantinescu si Alexandru Putaru – Locul IV Youth Open Latino

 

“Cupa Castanelor” – Baia Mare

1. Sandu Daniel – Beloia Madalina – Locul III D Junior I

 

“Cupa “Black Sea” – Constanta

1. Motataianu Catalin – Motataianu Camelia – Locul III D Over 16

– Locul II E Over 16

2. Gheorghiu Alexandru – Tutu Andreea – Locul VII H Junior I

 

“Cupa Quasar” – Oradea

1. Motataianu Catalin – Motataianu Camelia – Locul IV D Over 16

– Locul I E Over 16

2. Cruceru Gabriel – Bortea Andreea – Locul V E Juvenille I + II

 

“Cupa Pygmalion” – Bucuresti

1. Putaru Alexandu – Constantinescu Anca – Locul IV Open Basic Latino Junior II

2. Iosif Cristian – Dumitru Flavia – Locul I E Juvenille II

3. Iancu Andrei – Bultean Ana Maria – Locul VI Open Latino Junior I + II

4. Neagu Alin – Dumitrache alexandra – Locul VI H Over 16

 

“Cupa Alessia “- Bucuresti

1. Iosif Cristian – Dumitru Flavia – Locul II E Juvenille II

2. Iancu Andrei – Zaharia Ioana – Locul II E Junior I + II

– Locul VI Open Latino Junior I + II

– Locul VI D Junior I + II

3. Rusticeanu Lucian – Dumitrache Alexandra – Locul VIII D Over 16

4. Rusticeanu Lucian – Gheorghe Claudia – Locul VII D Junior I + II

5. Anin Bogdan – Iordan Diana – Locul VI E Junior I + II

6. Iancu Andrei – Bultean Ana Maria – Locul VII Open Latino Junior I + II

 

“Cupa Buzau”

1. Putaru Alexandru – Constantinescu Anca – Locul VI D Junior I + II

2. Serban Catalin – Coman Irina – Locul I E Over 16

3. Anin Bogdan – Iordan Diana – Locul E Junior I + II

4. Putaru Alexandru – Costinescu Iulia – Locul II H Junior I + II

5. Olteanu Alexandru – Serban Roxana – Locul V H Juvenille I + II

6. Catrinescu Bogdan – Gradinaru Georgiana – Locul V Juvenille I

 

“Cupa Autentic” – Bacau

1. Iancu Andrei – Zaharia Ioana – Locul II E Junior I

2. Rusticeanu Lucian – Dumitrache Alexandra – Locul VI E Latino Over 16

– Locul VII E Standard Over 16

3. Rusticeanu Lucian – Gheorghe Claudia – Locul I E Junior II

– Locul V H Junior I + II

4. Sandu Daniel – Beloia Madalina – Locul IV D Junior I + II

 

“Cupa Valcea”

1. Putaru Alexandu – Constantinescu Anca – Locul III Open Basic Latino Over 16

– Locul VI Open Latino Junior II

2. Anin Bogdan – Bultean Crina – Locul IV – Open Latino Junior I +II

– Locul VI – D Junior I + II

3. Petrea Adrian – Bultean Ana Maria – Locul IV D Junior I +II

– Locul III Open Latino Junior I + II

4. Putaru Alexandru – Calomfirescu Timeea – Locul VI E Junior I + II

– Locul VI Open Standard Junior I + II

– Locul VI Open Standard Over 16

5. Rusticeanu Lucian – Gheorghe Claudia – Locul I D Junior I + II

6. Iancu Andrei – Zaharia Ioana – Locul III Open Standard Junior I + II

7. Iancu Andrei – Zaharescu Claudia – Locul V Open Latino junior II

– Locul II Open Latino Junior I + II

7. Putaru Alexandru – Costinescu Iulia – Locul III H Junior I

8. Rusticeanu Lucian – Dumitrache Alexandra – Locul III D Over 16

9. Anin Bogdan – Iordan Diana – Locul V E Junior I + II

10. Olteanu Alexandru – Serban Roxana – Locul V H Juvenille I

11. Iancu Andrei – Bultean Ana Maria – Locul V Open Standard Junior I + II

– Locul V Open Latino Junior II

– Locul II Open Latino Junior I + II

12. Iosif Cristian – Dumitru Flavia – Locul IV Open Latino Juvenille II

 

“Cupa Stelele Dansului” – Bucuresti

1. Iosif Cristian – Dumitru Flavia – Locul I Open Latino Juvenille II

2. Anin Bogdan – Iordan Diana – Locul III – E Junior I + II

3. Iancu Andrei – Zaharia Ioana – Locul VI H Juvenille I + II

 

“Dansul Florilor” – Pitesti

1. Oprea Teodor – Bercea Daiana – Locul III Open Basic Latino Junior I

2. Frusina Sebastian – Lascu Anda – Locul V Open Basic Latino Junior I

3. Iancu Andrei – Zaharia Ioana – Locul I E Junior I

4. Petrea Adrian – Acatrinei Mirela – Locul III – E Junior II

5. Bires Andrei – Arsenie Denisa – Locul V D Junior I

6. Petre Adrian – Bultean Ana Maria – Locul IV D Junior I

7. Putaru Alexandru – Calomfirescu Timeea – Locul II E Junior II

8. Anin Bogdan – Iordan Diana – Locul V Open Latino Junior I

9. Rusticeanu Lucian – Gheorghe Claudia – Locul III D Junior II

– Locul IV Open Latino Junior II

10. Iancu Andrei – Bultean Ana Maria – Locul IV Open Basic Standard Junior II

– Locul I Open Basic Latino Junior II

– Locul IV Open Latino Youth

11. Iancu Andrei – Tataru Nancy – Locul III Open Latino Youth

12. Stanescu Paul – Bultean Crina – Locul VI Open Basic Latino Junior II

13. Cruceru Andi – Bortea Andreea – Locul E Juvenille I+II

– Locul VIII Open Standard Junior I + II

– Locul VII Open Latino Junior I + II

– Locul IV D Junior I + II

14. Moldovan Marian – Neagu Petruta – Locul I E Youth

15. Marin Alexandru – Beloia Madalina – Locul V E Juvenille II

 

“Festivalul National de Dans” – Ploiesti

1Rusticeanu Lucian – Dumitrache Alexandra – Locul – clasa E Over 16

2. Anin Bogdan – Iordan Diana – Locul IV E Junior I + II

3. Iancu Andrei – Bultean Ana Maria – Locul VIII Open Latino Junior I + II

 

“ Cupa Fiesta 2000” – Bacau

1. Oprea Teodor – Bercea Daiana – Locul VI Open Basic Latino Junior II

2. Iancu Andrei – Tataru Nancy – Locul IV Open Latino Youth

3. Croiala Cristian – Barbulescu Diana – Locul II – Open Basic Junior II Latino

– Locul IV – D Junior II

 

“Dansul Valurilor” – Constanta

1. Serban Catalin – Coman Irina – Locul I E Over 16

2. Putaru Alexandru – Calomfirescu Timeea – Locul E Junior II

– Locul VI D Over 16

– Locul Open Latino Over 16

3. Anin Bogdan – Bultean Crina – Locul VI Open Latino Junior I

4. Toma Iulian – Constantinescu Anca – Locul V E Juvenille II

5. Iancu Andrei – Zaharia Ioana – Locul IV Open Latino Junior I

6. Iancu Andrei – Bultean Ana Maria – Locul I Open Basic Latino Junior I + II

7. Rusticeanu Lucian – Gheorghe Claudia – Locul IV D Junior II

8. Anin Bogdan – Iordan Diana – Locul V E Junior I

9. Stanescu Paul – Bultean Crina – Locul III Open Basic Latino Junior I + II

 

“Cupa Generatia 9” – Bucuresti

1. Bires Andrei – Arsenie Denisa – Locul VI D Juvenille

– Locul VI Open Latino Juvenille

 

“Cupa Hobby Dance” – Bucuresti

1.Oprea Teodor – Bercea Daiana – Locul VI D Junior I

2. Frusina Sebastian – Lascu Anda – Locul IV Open Basic Latino Junior I

3. Rusticeanu Lucian – Dumitrache Alexandra – Locul II D Over 16

4. Rusticeanu Lucian – Petrisan Laura – Locul II D Junior I + II

5. Anin Bogdan – Iordan Diana – Locul D Junior I + II

6. Ionita Vlad – Bultean Crina – Locul II E Junior I + II

7. Petre Adrian – Bultean Ana Maria – Locul E Junior I + II

8. Moldovan Marian – Neagu Petruta – Locul E Over 16

9. Iosif Cristian – Dumitru Flavia – Locul III Open Latino Juvenille

 

“Cupa Elite” – Focsani

1. Petre Adrian – Bultean Ana Maria – Locul VII E Junior I

2. Rusticeanu Lucian – Dumitrache Alexandra – Locul III D Standard Over 16

3. Rusticeanu Lucian – Petrisan Laura – Locul III D Junior I + II

4. Anin Bogdan – Iordan Diana – Locul VI Open Latino Junior I + II

5. Ionita Vlad – Bultean Crina – Locul IV E Junior I

 

“Cupa Sibiu”

1. Iosif Cristian – Dumitru Flavia – Locul IV E Juvenille II

– Locul IV Open Latino Juvenille II

2. Iancu Andrei – Zaharia Ioana – Locul VI D Junior I + II

 

“Cupa Fantezia” – Galati

1. Frusina Sebastian – Lascu Anda – Locul VI Open Basic Latino Junior I + II

2Anin Bogdan – Iordan Diana – Locul I H Junior I

3. Iancu Andrei – Zaharia Ioana – Locul II E Junior I

4. Petre Adrian – Bultean Ana Maria – Locul III D Junior I +II

5. Marin Alexandru – Beloia Madalina – Locul III H Juvenille I +II

6. Albu Alexandru – Dita Marina – Locul III H Junior II

7. Putaru Alexandru – Calomfirescu Timeea – Locul IV E Junior II

8. Toma Iulian – Ion Roxana – Locul E Juvenille II

9. Moldovan Marian – Neagu Petruta – Locul VII E Over 16

– Locul VI E Over 16

10. Gheorghiu Alexandru – Tutu Andreea – Locul IV H Junior II

 

“Cupa Brasov”

1. Motataianu Catalin – Motataianu Camelia – Locul VII Open Basic Standard Over 16

– Locul II E Over 16

2. Marin Alexandru – Beloia Madalina – Locul VII E Junior I + II

 

“Floare de Colt” – Bucuresti

1. Motataianu Catalin – Motataianu Camelia – Locul Open Basic Standard Over 16

– Locul Open Basic Latino Over 16

2. Albu Alexandru – Pintilie Otilia – Locul III H Junior II

– Locul IV E Junior I + II

3. Marin Alexandru – Beloia Madalina – Locul II E Juvenille I + II

 

“Cupa Primaverii” – Bucuresti

1. Moldovan Marian – Neagu Petruta – Locul III H Over 16

2. Gheorghiu Aexandru – Tutu Andreea – Locul IV H Junior I

3. Albu Alexandru – Pintilie Otilia – Locul I H Junior II

 

“Cupa Acanta” – Galati

1. Iancu Andrei – Zaharia Ioana – Locul I E Junior I + II

2. Anin Bogdan – Iordan Diana – Locul I H Junior I

3. Rusticeanu Lucian – Gheorghe Claudia – Locul VI Open Latino Junior I + II

– Locul VI Open Basic Latino Junior I + II

4. Olteanu Alexandru – Serban Roxana – Locul IV H Juvenille I

 

“Cupa Valentina” – Braila

1. Iancu Andrei – Zaharia Ioana – Locul VI H Juvenille I + II

2. Rusticeanu Lucian – Dumitrache Alexandra – Locul III D Standard Over 16

– Locul II D Latino Over 16

3. Putaru Alexandru – Costinescu Iulia – Locul IV H Junior I + II

4. Olteanu Alexandru – Serban Roxana – Locul VI H Juvenille I + II

 

“Cupa Vogue” – Iasi

1. Neagu Alin – Dumitrache Alexandra – Locul III H Over 16

2. Rusticeanu Lucian – Gheorghe Claudia – Locul VII H Junior I

3. Iancu Andrei – Zaharia Ioana – Locul V Open Latino Junior I

– Locul IV D Junior I + II

4. Anin Bogdan – Iordan Diana – Locul VI E Junior I

5. Sandu Daniel – Beloia Madalina – Locul VI D Latino Junior I

 

“Cupa Orasului Tulcea”

1. Neagu Alin – Dumitrache Alexandra – Locul III H Over 16

2. Sandu Daniel – Beloia Madalina – Locul III D Latino Junior I + II

– Locul V Open Latino Junior I + II

 

“Cupa Reflex” – Iasi

1. Oprea Teodor – Bercea Daiana – Locul VI D Junior I

2. Iosif Cristian – Dumitru Flavia – Locul VI E Juvenille II

3. Georgescu Octavian – Dumitrache Alexandra – Locul VI D Over 16

 

“Cupa Oltenia” – Craiova

1. Putaru Alexandru – Constantinescu Anca – Locul Open Basic Standard Junior II

– Locul II Open Basic Latino Junior II

2.Oprea Teodor – Bercea Daiana – Locul Open Basic Latino Junior I

– Locul Open Basic Standard Junior I

3. Anin Bogdan – Iordan Diana – Locul II E Junior I

4. Olteanu Alexandru – Serban Roxana – Locul IV H Juvenille II

 

 

“Campionatul National de Formatii”

1. Motataianu Catalin – Motataianu Camelia – Locul III H Amator

2. Moldovan Marian – Neagu Petruta – Locul VI E Youth

 

“Cupa Apollo” – Tg. Mures

1. Motataianu Catalin – Motataianu Camelia – Locul H Amator


Citeste tot articolul

Instructori

Presedinte si antrenor principal – prof. Eugenia Ioana Radu (vezi CV)
Vicepresedinte si antrenor pregatire fizica – prof. Daniel Catalin Radu

Pregatire artistica si balet:

 

Citeste tot articolul

Program

Scoala Gimnaziala de Arte Nr. 5 a Sectorului 3.
str. Gheorghe Petrascu nr. 55

Mijloace de transport:

Metrou – Stația Piața Muncii
Bd.Basarabia – stația Patinoar, tramvai: 40, 56
Str.Baba Novac – stația Cuza, autobuz: 311, troleibuz: 70, 79, 92
Spitalul V.Babeș – autobuz: 135, 311, 330, tramvai: 1

Program grupe combinate dans sportiv, dans modern si balet
marti si joi 17.30 – 18.15 – grupa copii 3 – 6 ani
marti si joi 18.15 – 19.15 – grupa copii 7 – 12 ani
Prof. Ioana Radu, Prof. Catalin Radu

Scoala Generala nr. 89 Nicolae Labis
str. Firidei nr. 2

Mijloace de transport:

Metrou – Stația Nicolae Grigorescu
Bd.Camil Ressu – Statia Piata Titan tramvai: 23, 27
Bd. Camil Ressu – Statia Piata Titan autobuz: 102

Program grupa dans sportiv
luni si vineri 18.00 – 19.00
Prof. Ioana Radu

Scoala Gimnaziala nr. 92
Aleea Vlahita nr. 1A
Mijloace de transport:

Metrou – Stația 1 Decembrie, Nicolae Grigorescu
Bd. Theodor Pallady – Statia Dumbrava Noua tramvai:23,27

Program grupa dans sportiv
luni si miercuri 16.00 – 17.00
Prof. Ioana Radu

Scoala Gimnaziala nr. 88
Str. Odobesti nr. 3
Mijloace de transport:

Metrou – Stația Dristor, Nicolae Grigorescu
P-ta Ramnicu Sarat – statia Voluntarilor tramvai: 23, 27

Program grupa dans sportiv
miercuri 18.00 – 19.00
sambata
Prof. Ioana Radu

Citeste tot articolul

Servicii

  • Cursuri de initiere dans sportiv (Dansuri Standard si Latino American) si balet la nivel de incepatori, intermediari si performanta pentru copii si adulti
  • Cursuri de dans si balet pentru gradinite
  • Cursuri de dans pentru angajatii companiilor
  • Cursuri de dans pentru nunta
  • Organizam spectacole de dans sportiv si balet pentru evenimente ale firmelor
  • Program artistic pentru nunti, botezuri, aniversari
  • Colaborari videoclipuri si reclame publicitare
Citeste tot articolul

Contact

Formular de contact

Numele (obligatoriu)

Adresa de email (obligatoriu)

Subiectul

Mesaj

captcha

Cod de securitate

Contact

[contact_info name=”Eugenia Ioana Radu”  email=”ioana_ciocoiu@yahoo.com” cellphone=”+40722.432140(Vodafone)

Citeste tot articolul
  • Facebook

  • Bucharest Open

    bucharest open
  • Parteneri

    mtslogositelogo DSTMB logo bella sigla site savier site  Logo_RIN_Hotelslogotv
  • Contact