Concursuri nationale

„Cupa Valcea” 28 octombrie 2017
Rikarda Stoican – Lucian Cretu – Locul IV

„Bella Dance Festival” 21 octombrie 2017
Dans Modern – Formatii – Locul I

Black See Dance Star – 17 iunie 2017

Dans Modern – Formatii – Locul I

Bella Dance Festival 21 mai 2017

Dans Modern – Formatii – Locul I
Fantezie Coregrafica – Formatii – Locul II

Cupa Del Mar – Constanta – 10 iunie 2017

Popescu Simona – Anin Adrian – D LAT 16 – 34 ani – Locul VI

Cupa Dansul Florilor – Pitesti – 13 mai 2017

Stoican Rikarda – Cretu Lucian – D 14 – 15 ani – Locul VI

Cupa Magic Dance – Bucuresti – 1 aprilie 2017

Popescu Simona – Anin Adrian – D ST 16 – 34 ani – Locul IV
Popescu Simona – Anin Adrian – D LAT 16 – 34 ani – Locul II
Popescu Simona – Anin Adrian – OB LAT 16 – 34 ani – Locul III
Stoican Rikarda – Cretu Lucian – D 14 – 15 ani – Locul VII

Cupa Style Dance – Braila – 26 martie 2017

Popescu Simona – Anin Adrian – OB ST 16 – 34 ani – Locul VII
Popescu Simona – Anin Adrian – D 16 – 34 ani – Locul III
Popescu Simona – Anin Adrian – OB LAT 16 – 34 ani – Locul IV
Stoican Rikarda – Cretu Lucian – D 14 – 15 ani – Locul IV

Cupa Hobby Dance – Voluntari – 19 noiembrie 2016

Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – OL 12 – 13 ani – Locul III

Cupa Style Dance – Braila – 15 octombrie 2016

Stoican Rikarda – Cretu Lucian – D 14 – 15 ani – Locul III

Cupa Valcea – Rm. Valcea – 8 octombrie 2016

Popescu Simona – Anin Adrian – OB LAT 16 – 34 ani – Locul VI
Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – OBL 12 – 13 ani – Locul VI
Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – OBS 12 – 13 ani – Locul III

Cupa Bella Romania – Bucuresti – 18 iunie 2016

Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – OL 12 – 15 ani – Locul III
Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – OBL 12 – 13 ani – Locul VI
Popescu Simona – Anin Adrian – OB ST 16 – 34 ani – Locul III
Popescu Simona – Anin Adrian – OB LAT 16 – 34 ani – Locul VII
Stoican Rikarda – Cretu Lucian – OBS 14 – 15 ani – Locul V
Stoican Rikarda – Cretu Lucian – OBL 14 – 15 ani – Locul III

Cupa Del Mar – Constanta – 28 mai 2016

Stoican Rikarda – Cretu Lucian – D 14 – 15 ani – Locul II

WDSF Dance Masters – Bucuresti – 01 aprilie 2016

Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – OBL 12 – 13 ani – Locul VI

Cupa Style Dance – Braila – 27 martie 2016

Popescu Simona – Anin Adrian – D 16 – 34 ani – Locul VI
Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – OBL 12 – 15 ani – Locul VI
Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – OL 12 – 15 ani – Locul III
Cazan Romina – Dinu Gabriel – H 12 – 15 ani – Locul V

Cupa Bonito – Bucuresti – 26 martie 2016

Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – OBL 12 – 13 ani – Locul V
Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – OL 12 – 15 ani – Locul III

Cupa Sportul Studentesc, Camp. Nat. U21 si C.N. Studentesc – 19 martie 2016

Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – OL 12 – 13 ani – Locul VI

Excelence Dance Cup – Bucuresti – 13 martie 2016

Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – OBS 12 – 13 ani – Locul VI

Campionatul National pe Sectiuni – Bucuresti – 4 martie 2016

Balaceanu Nicolle – Radu Valentin – H 12 – 15 ani – Locul VI

Cupa Dance Fest – Bucuresti – 28 februarie 2016

Popescu Simona – Anin Adrian – D ST 16– 34 ani – Locul VII
Stoican Rikarda – Cretu Lucian – E 12 – 15 ani – Locul II
Balaceanu Nicolle – Radu Valentin – H 12 – 15 ani – Locul VIl

Bucharest Grand Ball – Bucuresti – 12 decembrie 2015

Stoican Rikarda – Cretu Lucian – E 12 – 15 ani – Locul IV

Cupa Hobby Dance – Voluntari – 21 noiembrie 2015

Stoican Rikarda – Cretu Lucian – E 12 – 13 ani – Locul III
Popescu Simona – Anin Adrian – D 14 – 15 ani – Locul V

Cupa Topoloveni – Topoloveni – 14 noiembrie 2015

Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – OBL 12 – 15 ani – Locul IV
Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – OBS 12 – 15 ani – Locul VI
Popescu Simona – Anin Adrian – D 14 – 15 ani – Locul III
Stoican Rikarda – Cretu Lucian – E 12 – 15 ani – Locul III
Balaceanu Nicolle – Radu Valentin – H 10 – 11 ani – Locul VII
Cazan Romina – Dinu Gabriel – H 12 – 15 ani – Locul IV

Cupa Phoenix – Bucuresti – 24 octombrie 2015

Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – OBL 12 – 15 ani – Locul VII
Cazan Romina – Dinu Gabriel – H 12 – 15 ani – Locul IV

Cupa Davidans – Bucuresti – 17 octombrie 2015

Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – OBL 12 – 13 ani – Locul III
Stoican Rikarda – Cretu Lucian – E 12 – 15 ani – Locul II
Balaceanu Nicolle – Radu Valentin – H 10 – 11 ani – Locul VI

Cupa Violet – Bucuresti – 10 octombrie 2015

Stoican Rikarda – Cretu Lucian – E 12 – 13 ani – Locul V

Cupa Oltenia – Craiova – 4 octombrie 2015

Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – OBL 12 – 15 ani – Locul II
Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – OBS 12 – 15 ani – Locul III
Popescu Simona – Anin Adrian – E 14 – 15 ani – Locul I
Stoican Rikarda – Cretu Lucian – E 12 – 15 ani – Locul VI
Stoican Rikarda – Cretu Lucian – OBL 12 – 15 ani – Locul VI
Cazan Romina – Dinu Gabriel – H 12 – 15 ani – Locul IV
Balaceanu Nicolle – Radu Valentin – H 10 – 11 ani – Locul VI

Cupa Valcea – Rm. Valcea – 3 octombrie 2015

Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – OBL 12 – 13 ani – Locul III
Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – OBS 12 – 13 ani – Locul VI
Popescu Simona – Anin Adrian – E 14 – 15 ani – Locul I
Stoican Rikarda – Cretu Lucian – E 12 – 13 ani – Locul I

Cupa Quick Silver – Bucuresti – 20 septembrie 2015

Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – D 12 – 15 ani – Locul III
Cazan Romina – Dinu Gabriel – H 12 – 15 ani – Locul IV

Cupa Contesina – Bucuresti – 12 septembrie 2015

Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – D 12 – 13 ani – Locul II
Popescu Simona – Anin Adrian – E 14 – 15 ani – Locul IV

Cupa Bella Romania si Campionatul National de Show – Bucuresti – 13 iunie 2015

Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – OBL 12 – 15 ani – Locul VI
Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – D 12 – 13 ani – Locul VI
Popescu Simona – Anin Adrian – E 14 – 15 ani – Locul V

Cupa Katamis – Craiova – 7 iunie 2015

Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – OBL 12 – 15 ani – Locul III
Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – D 12 – 15 ani – Locul IV
Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – OBS 12 – 15 ani – Locul II

Bucharest Dance Festival – Bucuresti – 21 februarie 2015

Popescu Simona – Anin Adrian – E 14 – 15 ani – Locul VI
Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – D 12 – 13 ani – Locul V

Cupa Argesis – Pitesti – 14 februarie 2015

Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – OBL 12 – 15 ani – Locul V
Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – OBS 12 – 15 ani – Locul VI

Cupa Hobby Dance – Voluntari – 23 noiembrie 2014

Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – Clasa D – 6-11 ani – Locul VI
Rusoiu Alegria – Radulescu Roberta – Deb. Cha – 8 – 9 ani – Locul V
Banica Larisa – Dinu Gabriel – Deb. 2 D 10 – 11 ani – Locul I
Banica Larisa – Dinu Gabriel – Deb. Cha 10 – 11 ani – Locul II
Banica Larisa – Dinu Gabriel – Deb. Cha 10 – 11 ani – Locul V

Cupa Phoenix – Bucuresti – 25 octombrie 2014

Banica Larisa – Dinu Gabriel – Deb. Cha 10 – 11 ani – Locul I
Balaceanu Nicolle – Radu Valentin – Deb. Cha 10 – 11 ani – Locul II
Balaceanu Nicolle – Radu Valentin – Deb. 3 D 10 – 11 ani – Locul II
Banica Larisa – Dinu Gabriel – Deb. 3 D 10 – 11 ani – Locul IV

Cupa Davidans – Bucuresti – 18-19 octombrie 2014

Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – Clasa D 6 – 11 ani – Locul VI
Balaceanu Nicolle – Radu Valentin – Precomp. 3D 10 – 11 ani – Locul III
Marin Olga – Mirea Cristian – Precomp. 3D 10 – 11 ani – Locul V
Banica Larisa – Dinu Gabriel – Precomp. 3D 10 – 11 ani – Locul VI
Banica Larisa – Dinu Gabriel – Deb. Cha 10 – 11 ani – Locul I
Banica Larisa – Dinu Gabriel– Deb. 2 D 10 – 11 ani – Locul I
Banica Larisa – Dinu Gabriel – Deb. Vals 10 – 11 ani – Locul I
Popescu Dnisa – Motroasa Cosmin – Deb. 2 D 8 – 9 ani – Locul V
Popescu Dnisa – Motroasa Cosmin – Deb. Cha 8 – 9 ani – Locul V
Popescu Dnisa – Motroasa Cosmin – Deb. Vals 8 – 9 ani – Locul VIII
Minea Andreea – Fete solo 3D (W,Cha,S) – Locul VII

Cupa Patricia Dance – Craiova – 04 octombrie 2014

Popescu Simona – Anin Adrian – Clasa E 12 – 15 ani – Locul VII
Balaceanu Nicolle – Radu Valentin – Precomp. 2D 10 – 11 ani – Locul II
Balaceanu Nicolle – Radu Valentin – Precomp. Cha 10 – 11 ani – Locul I
Balaceanu Nicolle – Radu Valentin – Deb. Cha 10 – 11 ani – Locul II
Balaceanu Nicolle – Radu Valentin – Deb. 2 D 10 – 11 ani – Locul II

Cupa Quicksilver – Bucuresti – 28 septembrie 2014

Banica Larisa – Dinu Gabriel – Precomp. 2D 10 – 11 ani – Locul II
Rusoiu Alegria Fete solo Cha 10 – 11 ani – Locul VII
Rusoiu Alegria Fete solo Vals 10 – 11 ani – Locul V

Cupa Valcea – Rm. Valcea – 27 septembrie 2014

Stoican Rikarda – Cretu Lucian – Clasa E 12 – 13 ani – Locul IV
Marin Olga – Mirea Cristian – Precomp. 2D 10 – 11 ani – Locul I
Balaceanu Nicolle – Radu Valentin – Precomp. 2D 10 – 11 ani – Locul I
Balaceanu Nicolle – Radu Valentin – Precomp. Cha 10 – 11 ani – Locul I
Marin Olga – Mirea Cristian – Precomp. Cha 10 – 11 ani – Locul III
Balaceanu Nicolle – Radu Valentin – Deb. Cha 10 – 11 ani – Locul I
Marin Olga – Mirea Cristian – Deb. Cha 10 – 11 ani – Locul III
Balaceanu Nicolle – Radu Valentin – Deb. 2 D 10 – 11 ani – Locul II
Marin Olga – Mirea Cristian – Deb. 2 D 10 – 11 ani – Locul IV

Cupa Contessina – Bucuresti – 14 septembrie 2014

Marin Olga – Mirea Cristian – Precomp. Cha 10 – 11 ani – Locul IV
Banica Larisa – Dinu Gabriel – Precomp. 2D 10 – 11 ani – Locul V
Marin Olga – Mirea Cristian – Precomp. 2D 10 – 11 ani – Locul VI
Balaceanu Nicolle – Radu Valentin – Precomp. 2D 10 – 11 ani – Locul VII

Cupa CALLATIS – Mangalia – 6 septembrie 2014

Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – Clasa D 6 – 11 ani – Locul III
Motroasa Andreea – Motroasa Vlad – OB Lat 6 – 11 ani – Locul V
Popescu Simona – Anin Adrian – Clasa E 12 – 15 ani – Locul VI
Stoican Rikarda – Cretu Lucian – Clasa E 12 – 15 ani – Locul V

“Cupa Bucuresti – Dance Impact 18-19 februarie 2012”

Clasa E 6-9 ani locul 5
Denisa Fasie – Andrei Stancu

Cha-cha fete solo 4-7 ani
Locul 1 Andreea motroasa
Locul 2 Daria Manolache
Locul 3 Denisa Popescu
Locul 5 Bianca Chereliuc

Cha -cha fete solo 8-9 ani
Locul 1 Romina Cazan

Cha-cha fete solo 10-11 ani
Locul IV Alexandra Tanase

Cha-cha fete solo 12-15 ani
Locul 1 Denisa Ilas

Vals fete solo 4-7 ani
Locul 1 Andreea Motroasa
Locul 3 Denisa Popescu

Vals fete solo 10-11 ani
Locul 4 Alexandra Tanase

Vals fete solo 12-15 ani
Locul 3 Denisa Ilas

Perechi cha-cha
4-7 ani
Locul 4 Daria Manolache – Catalin Cretu
Locul 5 Denisa Popescu – Catalin Voicu
Locul 6 Bianca Chereliuc – Toma Tanase
12-15 ani
Locul 5 Alexandra Tanase – Valentin Bitanescu
Locul 6 Denisa Ilas – Adrian Anin

Perechi vals
4-7 ani
Locul 2 Andreea Motroasa – Vlad Motroasa
12-15 ani
Locul 5 Alexandra Tanase – Valentin Bitanescu
Locul 6 Denisa Ilas – Adrian Anin

“Style dance – Editia 3 – Braila – 4 – 5 iunie 2011”

Formatiile Clubului Dance Impact au ocupat urmatoarele locuri:

sectiunea fantezie coregrafica locul 1

sectiunea majorete locul 1

sectiunea dans sportiv standard locul 2

La precometitional pereche 3 dansuri:

Perechea Fasie Denisa, Stancu Andrei a ocupat locul 1

La neoficial Cha-Cha:

Perechea Fasie Denisa, Stancu Andrei a ocupat locul 4

La vals lent:

Perechea Fasie Denisa, Stancu Andrei a ocupat locul 5

La fete solo Cha-Cha:

Perechea Fasie Denisa a ocupat locul 4

 

Cupa Valcea editia a X-a

Perechea Daiana Bercea si Bogdan Anin a ocupat locul VI in finala de Open Latino categoria de varsta 19-35 ani.


Cupa Bucuresti 2010

Anca Constantinescu si Alexandru Putaru au ocupat locul 2 la Open Latino clasa A (categorie de varsta 16-18 ani)

Daiana Bercea si Bogdan Anin a obtinut locul 6.

concursul nostru din 28 februarie ca Perechea mixta Claudia Zaharescu si Vlad Chirila a obtinut in finala de Open Basic Standard locul VII

Anda Lascu si Andrei Lorin au obtinut locul IV in finala Open Standard 14-15 ani

 

“Cupa Municipiului Bucuresti – Oriflame”

“Cupa Bucuresti Oriflame – Marriott”

“IDSF ROMANIAN OPEN”

 

1. Putaru Alexandu – Constantinescu Anca – Locul I Open Basic Latino Youth

– Locul III Open Latino Youth

– Locul III Open Basic Latino Over 16

– Locul III Open Basic Latino Junior I + II

– Locul III Open Basic Latino Junior II

2. Oprea Teodor – Bercea Daiana – Locul VII Open Basic Latino Junior II

– Locul V Open Basic Latino Junior I

– Locul V Open Basic Latino Junior II

– Locul VII Open Basic Latino Junior I + II

3. Frusina Sebastian – Lascu Anda – Locul I Open Basic Latino Junior I

– Locul II Open Latino Junior I

– Locul III Open Basic Latino Junior I

– Locul IV Open Basic Latino Junior I

4. Bires Andrei – Arsenie Denisa – Locul I clasa D Junior I

– Locul I clasa D Junior I + II

– Locul Open Basic Standard Junior I

– Locul V clasa D Junior I

– Locul VI Open Basic Latino Junior I

5. Anin Bogdan – Bultean Crina – Locul III – Open Basic Junior Latino II

6. Iancu Andrei – Bultean Ana Maria – Locul V – Open Basic Latino Junior II

– Locul II – Open Basic Standard Junior II

– Locul VI – Open IDSF Standard Junior II

– Locul VI – Open IDSF Latino Junior II

7. Putaru Alexandru – Zaharescu Claudia – Locul VI – clasa D Junior II

8. Putaru Alexandru – Calomfirescu Timeea – Locul I E Junior II

– Locul III E Junior II

– Locul VII – clasa D Over 16

– Locul III Open Basic Latino Junior II

– Locul VI Open Basic Standard Junior II

9. Iancu Andrei – Tataru Nancy – Locul II Open Latino Youth

10. Petrea Adrian – Acatrinei Mirela – Locul VI – E Junior II

– Locul III – E Junior II

– Locul V – Open Basic Latino Junior II

11. Croiala Cristian – Barbulescu Diana – Locul V – Open Basic Latino Junior II

12. Muntianu George Iulian – Coman Irina – Locul VII Open Basic Latino Over 16

13. Petre Adrian – Bultean Ana Maria – Locul VI E Junior I

– Locul V D Junior I

14. Toma Iulian – Constantinescu Anca – Locul II E Juvenille II

15. Rusticeanu Lucian – Dumitrache Alexandra – Locul II – clasa D Adult

– Locul – clasa E Over 16

16. Toma Iulian – Ion Roxana – Locul II E Juvenille II

17. Anin Bogdan – Iordan Diana – Locul V D Junior I

– Locul VI D Junior I

– Locul IV Open Basic Latino Junior I

– Locul VI Open Basic Latino Junior I + II

18. Leonte Andrei – Dumitrache Alexandra – Locul II D Over 16

19. Iosif Cristian – Dumitru Flavia – Locul VI Open Basic Latino Junior I

– Locul III Open Basic Latino Juvenille II

– Locul VI D Juvenille II

20. Cioba Alexandru – Cuciureanu Ioana – IV H Over 16

21. Iancu Andrei – Zaharia Ioana – Locul VI Open Basic Latino Junior I + II

– Locul VI Open Latino Junior I

– Locul II Open Basic Latino Junior I

– Locul III D Junior I

– Locul I D Junior I

– Locul I Open Basic Latino Junior I

– Locul IV Open Latino Junior I

– Locul IV Open Basic Latino Junior I

– Locul VI Open Latino Junior I

– Locul VI Open Basic Latino Junior I

– Locul VI Open Basic Standard Junior I

– Locul VI Open Standard Junior I

– Locul IV E Junior I

– Locul VII H Juvenille I + II

– Locul VII E Junior I + II

22. Stanescu Paul – Bultean Ana Maria – Locul II D Junior I

23. Motataianu Catalin – Motataianu Camelia – Locul VI Open Standard Over 16

– Locul Open Latino Over 16

– Locul IV E Over 16

24. Cruceru Gabriel – Bortea Andreea – Locul Open Latino Juvenille I + II

– Locul III E Juvenille I + II

25. Marin Alexandru – Beloia Madalina – Locul IV H Juvenille I + II

26. Sandu Daniel – Beloia Madalina – Locul IV D Junior I

– Locul VI Open Latino Junior I + II

 

“Cupa Municipiului Bucuresti Oriflame”

Anca Constantinescu si Alexandru Putaru a castigat locul I la Open Latino B 16-18 ani

 

“Cupa Phoenix”

Anca Constantinescu si Alexandru Putaru – Locul IV Youth Open Latino

 

“Cupa Castanelor” – Baia Mare

1. Sandu Daniel – Beloia Madalina – Locul III D Junior I

 

“Cupa “Black Sea” – Constanta

1. Motataianu Catalin – Motataianu Camelia – Locul III D Over 16

– Locul II E Over 16

2. Gheorghiu Alexandru – Tutu Andreea – Locul VII H Junior I

 

“Cupa Quasar” – Oradea

1. Motataianu Catalin – Motataianu Camelia – Locul IV D Over 16

– Locul I E Over 16

2. Cruceru Gabriel – Bortea Andreea – Locul V E Juvenille I + II

 

“Cupa Pygmalion” – Bucuresti

1. Putaru Alexandu – Constantinescu Anca – Locul IV Open Basic Latino Junior II

2. Iosif Cristian – Dumitru Flavia – Locul I E Juvenille II

3. Iancu Andrei – Bultean Ana Maria – Locul VI Open Latino Junior I + II

4. Neagu Alin – Dumitrache alexandra – Locul VI H Over 16

 

“Cupa Alessia “- Bucuresti

1. Iosif Cristian – Dumitru Flavia – Locul II E Juvenille II

2. Iancu Andrei – Zaharia Ioana – Locul II E Junior I + II

– Locul VI Open Latino Junior I + II

– Locul VI D Junior I + II

3. Rusticeanu Lucian – Dumitrache Alexandra – Locul VIII D Over 16

4. Rusticeanu Lucian – Gheorghe Claudia – Locul VII D Junior I + II

5. Anin Bogdan – Iordan Diana – Locul VI E Junior I + II

6. Iancu Andrei – Bultean Ana Maria – Locul VII Open Latino Junior I + II

 

“Cupa Buzau”

1. Putaru Alexandru – Constantinescu Anca – Locul VI D Junior I + II

2. Serban Catalin – Coman Irina – Locul I E Over 16

3. Anin Bogdan – Iordan Diana – Locul E Junior I + II

4. Putaru Alexandru – Costinescu Iulia – Locul II H Junior I + II

5. Olteanu Alexandru – Serban Roxana – Locul V H Juvenille I + II

6. Catrinescu Bogdan – Gradinaru Georgiana – Locul V Juvenille I

 

“Cupa Autentic” – Bacau

1. Iancu Andrei – Zaharia Ioana – Locul II E Junior I

2. Rusticeanu Lucian – Dumitrache Alexandra – Locul VI E Latino Over 16

– Locul VII E Standard Over 16

3. Rusticeanu Lucian – Gheorghe Claudia – Locul I E Junior II

– Locul V H Junior I + II

4. Sandu Daniel – Beloia Madalina – Locul IV D Junior I + II

 

“Cupa Valcea”

1. Putaru Alexandu – Constantinescu Anca – Locul III Open Basic Latino Over 16

– Locul VI Open Latino Junior II

2. Anin Bogdan – Bultean Crina – Locul IV – Open Latino Junior I +II

– Locul VI – D Junior I + II

3. Petrea Adrian – Bultean Ana Maria – Locul IV D Junior I +II

– Locul III Open Latino Junior I + II

4. Putaru Alexandru – Calomfirescu Timeea – Locul VI E Junior I + II

– Locul VI Open Standard Junior I + II

– Locul VI Open Standard Over 16

5. Rusticeanu Lucian – Gheorghe Claudia – Locul I D Junior I + II

6. Iancu Andrei – Zaharia Ioana – Locul III Open Standard Junior I + II

7. Iancu Andrei – Zaharescu Claudia – Locul V Open Latino junior II

– Locul II Open Latino Junior I + II

7. Putaru Alexandru – Costinescu Iulia – Locul III H Junior I

8. Rusticeanu Lucian – Dumitrache Alexandra – Locul III D Over 16

9. Anin Bogdan – Iordan Diana – Locul V E Junior I + II

10. Olteanu Alexandru – Serban Roxana – Locul V H Juvenille I

11. Iancu Andrei – Bultean Ana Maria – Locul V Open Standard Junior I + II

– Locul V Open Latino Junior II

– Locul II Open Latino Junior I + II

12. Iosif Cristian – Dumitru Flavia – Locul IV Open Latino Juvenille II

 

“Cupa Stelele Dansului” – Bucuresti

1. Iosif Cristian – Dumitru Flavia – Locul I Open Latino Juvenille II

2. Anin Bogdan – Iordan Diana – Locul III – E Junior I + II

3. Iancu Andrei – Zaharia Ioana – Locul VI H Juvenille I + II

 

“Dansul Florilor” – Pitesti

1. Oprea Teodor – Bercea Daiana – Locul III Open Basic Latino Junior I

2. Frusina Sebastian – Lascu Anda – Locul V Open Basic Latino Junior I

3. Iancu Andrei – Zaharia Ioana – Locul I E Junior I

4. Petrea Adrian – Acatrinei Mirela – Locul III – E Junior II

5. Bires Andrei – Arsenie Denisa – Locul V D Junior I

6. Petre Adrian – Bultean Ana Maria – Locul IV D Junior I

7. Putaru Alexandru – Calomfirescu Timeea – Locul II E Junior II

8. Anin Bogdan – Iordan Diana – Locul V Open Latino Junior I

9. Rusticeanu Lucian – Gheorghe Claudia – Locul III D Junior II

– Locul IV Open Latino Junior II

10. Iancu Andrei – Bultean Ana Maria – Locul IV Open Basic Standard Junior II

– Locul I Open Basic Latino Junior II

– Locul IV Open Latino Youth

11. Iancu Andrei – Tataru Nancy – Locul III Open Latino Youth

12. Stanescu Paul – Bultean Crina – Locul VI Open Basic Latino Junior II

13. Cruceru Andi – Bortea Andreea – Locul E Juvenille I+II

– Locul VIII Open Standard Junior I + II

– Locul VII Open Latino Junior I + II

– Locul IV D Junior I + II

14. Moldovan Marian – Neagu Petruta – Locul I E Youth

15. Marin Alexandru – Beloia Madalina – Locul V E Juvenille II

 

“Festivalul National de Dans” – Ploiesti

1Rusticeanu Lucian – Dumitrache Alexandra – Locul – clasa E Over 16

2. Anin Bogdan – Iordan Diana – Locul IV E Junior I + II

3. Iancu Andrei – Bultean Ana Maria – Locul VIII Open Latino Junior I + II

 

“ Cupa Fiesta 2000” – Bacau

1. Oprea Teodor – Bercea Daiana – Locul VI Open Basic Latino Junior II

2. Iancu Andrei – Tataru Nancy – Locul IV Open Latino Youth

3. Croiala Cristian – Barbulescu Diana – Locul II – Open Basic Junior II Latino

– Locul IV – D Junior II

 

“Dansul Valurilor” – Constanta

1. Serban Catalin – Coman Irina – Locul I E Over 16

2. Putaru Alexandru – Calomfirescu Timeea – Locul E Junior II

– Locul VI D Over 16

– Locul Open Latino Over 16

3. Anin Bogdan – Bultean Crina – Locul VI Open Latino Junior I

4. Toma Iulian – Constantinescu Anca – Locul V E Juvenille II

5. Iancu Andrei – Zaharia Ioana – Locul IV Open Latino Junior I

6. Iancu Andrei – Bultean Ana Maria – Locul I Open Basic Latino Junior I + II

7. Rusticeanu Lucian – Gheorghe Claudia – Locul IV D Junior II

8. Anin Bogdan – Iordan Diana – Locul V E Junior I

9. Stanescu Paul – Bultean Crina – Locul III Open Basic Latino Junior I + II

 

“Cupa Generatia 9” – Bucuresti

1. Bires Andrei – Arsenie Denisa – Locul VI D Juvenille

– Locul VI Open Latino Juvenille

 

“Cupa Hobby Dance” – Bucuresti

1.Oprea Teodor – Bercea Daiana – Locul VI D Junior I

2. Frusina Sebastian – Lascu Anda – Locul IV Open Basic Latino Junior I

3. Rusticeanu Lucian – Dumitrache Alexandra – Locul II D Over 16

4. Rusticeanu Lucian – Petrisan Laura – Locul II D Junior I + II

5. Anin Bogdan – Iordan Diana – Locul D Junior I + II

6. Ionita Vlad – Bultean Crina – Locul II E Junior I + II

7. Petre Adrian – Bultean Ana Maria – Locul E Junior I + II

8. Moldovan Marian – Neagu Petruta – Locul E Over 16

9. Iosif Cristian – Dumitru Flavia – Locul III Open Latino Juvenille

 

“Cupa Elite” – Focsani

1. Petre Adrian – Bultean Ana Maria – Locul VII E Junior I

2. Rusticeanu Lucian – Dumitrache Alexandra – Locul III D Standard Over 16

3. Rusticeanu Lucian – Petrisan Laura – Locul III D Junior I + II

4. Anin Bogdan – Iordan Diana – Locul VI Open Latino Junior I + II

5. Ionita Vlad – Bultean Crina – Locul IV E Junior I

 

“Cupa Sibiu”

1. Iosif Cristian – Dumitru Flavia – Locul IV E Juvenille II

– Locul IV Open Latino Juvenille II

2. Iancu Andrei – Zaharia Ioana – Locul VI D Junior I + II

 

“Cupa Fantezia” – Galati

1. Frusina Sebastian – Lascu Anda – Locul VI Open Basic Latino Junior I + II

2Anin Bogdan – Iordan Diana – Locul I H Junior I

3. Iancu Andrei – Zaharia Ioana – Locul II E Junior I

4. Petre Adrian – Bultean Ana Maria – Locul III D Junior I +II

5. Marin Alexandru – Beloia Madalina – Locul III H Juvenille I +II

6. Albu Alexandru – Dita Marina – Locul III H Junior II

7. Putaru Alexandru – Calomfirescu Timeea – Locul IV E Junior II

8. Toma Iulian – Ion Roxana – Locul E Juvenille II

9. Moldovan Marian – Neagu Petruta – Locul VII E Over 16

– Locul VI E Over 16

10. Gheorghiu Alexandru – Tutu Andreea – Locul IV H Junior II

 

“Cupa Brasov”

1. Motataianu Catalin – Motataianu Camelia – Locul VII Open Basic Standard Over 16

– Locul II E Over 16

2. Marin Alexandru – Beloia Madalina – Locul VII E Junior I + II

 

“Floare de Colt” – Bucuresti

1. Motataianu Catalin – Motataianu Camelia – Locul Open Basic Standard Over 16

– Locul Open Basic Latino Over 16

2. Albu Alexandru – Pintilie Otilia – Locul III H Junior II

– Locul IV E Junior I + II

3. Marin Alexandru – Beloia Madalina – Locul II E Juvenille I + II

 

“Cupa Primaverii” – Bucuresti

1. Moldovan Marian – Neagu Petruta – Locul III H Over 16

2. Gheorghiu Aexandru – Tutu Andreea – Locul IV H Junior I

3. Albu Alexandru – Pintilie Otilia – Locul I H Junior II

 

“Cupa Acanta” – Galati

1. Iancu Andrei – Zaharia Ioana – Locul I E Junior I + II

2. Anin Bogdan – Iordan Diana – Locul I H Junior I

3. Rusticeanu Lucian – Gheorghe Claudia – Locul VI Open Latino Junior I + II

– Locul VI Open Basic Latino Junior I + II

4. Olteanu Alexandru – Serban Roxana – Locul IV H Juvenille I

 

“Cupa Valentina” – Braila

1. Iancu Andrei – Zaharia Ioana – Locul VI H Juvenille I + II

2. Rusticeanu Lucian – Dumitrache Alexandra – Locul III D Standard Over 16

– Locul II D Latino Over 16

3. Putaru Alexandru – Costinescu Iulia – Locul IV H Junior I + II

4. Olteanu Alexandru – Serban Roxana – Locul VI H Juvenille I + II

 

“Cupa Vogue” – Iasi

1. Neagu Alin – Dumitrache Alexandra – Locul III H Over 16

2. Rusticeanu Lucian – Gheorghe Claudia – Locul VII H Junior I

3. Iancu Andrei – Zaharia Ioana – Locul V Open Latino Junior I

– Locul IV D Junior I + II

4. Anin Bogdan – Iordan Diana – Locul VI E Junior I

5. Sandu Daniel – Beloia Madalina – Locul VI D Latino Junior I

 

“Cupa Orasului Tulcea”

1. Neagu Alin – Dumitrache Alexandra – Locul III H Over 16

2. Sandu Daniel – Beloia Madalina – Locul III D Latino Junior I + II

– Locul V Open Latino Junior I + II

 

“Cupa Reflex” – Iasi

1. Oprea Teodor – Bercea Daiana – Locul VI D Junior I

2. Iosif Cristian – Dumitru Flavia – Locul VI E Juvenille II

3. Georgescu Octavian – Dumitrache Alexandra – Locul VI D Over 16

 

“Cupa Oltenia” – Craiova

1. Putaru Alexandru – Constantinescu Anca – Locul Open Basic Standard Junior II

– Locul II Open Basic Latino Junior II

2.Oprea Teodor – Bercea Daiana – Locul Open Basic Latino Junior I

– Locul Open Basic Standard Junior I

3. Anin Bogdan – Iordan Diana – Locul II E Junior I

4. Olteanu Alexandru – Serban Roxana – Locul IV H Juvenille II

 

 

“Campionatul National de Formatii”

1. Motataianu Catalin – Motataianu Camelia – Locul III H Amator

2. Moldovan Marian – Neagu Petruta – Locul VI E Youth

 

“Cupa Apollo” – Tg. Mures

1. Motataianu Catalin – Motataianu Camelia – Locul H Amator